اخبار و مقالات

جمعه, 15 ارديبهشت 1396 ساعت 11:41

معرفی notopost

notopost یک نرم افزار تحت وب است که با استفاده از توابع استاندارد تلگرام، فرایند به روز رسانی کانال های تلگرامی را فوق العاده آسان و لذت بخش می کند. برای استفاده از این سرویس کافیست یکبار اطلاعات کانال تلگرامی مورد نظر شامل اطلاعاتی همچون نام کانال، حداکثر تعداد مطالب در بازه‌های زمانی، و کمترین و بیشتر فاصله زمانی تصادفی برای ارسال یک محتوا، در آن وارد شود تا پس از آن، notopost به صورت خودکار اقدام به به روز رسانی کانال تلگرام کند.

سه شنبه, 15 فروردين 1396 ساعت 14:31

سال ۹۵ برای توسعه خدمات فناوری راهبرد

ابتدای هر سال فرصتی است تا به بررسی انچه در طی سال گذشته انجام دادیم بپردازیم و طرحی برای سال پیش رو بیندیشیم. سال ۹۵ سالی پربار برا گروه توسعه خدمات فناوری راهبرد بود. چه اینکه با استفاده از فناوری ها و ابزارهای جدید، قدم در راهی نو برای ارایه خدمات و محصولات جدید گذاشتیم، چه با بهانه پروژها‌های جدید، دوستان و استاتیدی جدید در این راه پیدا کردیم.

پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 09:12

notopost چیست؟

یکی از این شبکه‌های پرطرفدار، کانال‌های تلگرامی است. احتمالا کسب و کار شما هم مانند بسیاری دیگر، دارای یک کانال اطلاع‌رسانی در تلگرام است. در این کانال شما احتمالا اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات خود قرار می دهید یا در مناسبت‌های مختلف، پیام های مناسبی تهیه و ارسال می کنید. برای اینکه یک شبکه اجتماعی، بتواند حس اعتماد کاربران خود را جلب کند، تولید و به اشتراک‌گذاری محتوا در آنها، باید روندی پیوسته و تقریبا یکنواخت داشته باشد و از نظر کاربران آن، زنده و پویا باشد.

چاپچی یک نرم افزار کاملا تحت وب برای مدیریت سفارشات چاپ انواع کاتالوگ، سربرگ ، پاکت و ... است. این نرم افزار با محیط ساده و کاربرپسند خود، امکان مدیریت آسان سفارشات دریافتی چاپخانه ها، انتشارات یا کانون های تبلیغاتی و یا سایر موسسات و افراد فعال در زمینه چاپ را فراهم می آورد.

چهارشنبه, 03 شهریور 1395 ساعت 12:52

نرم افزارهای تحت وب

نرم‌افزارهای تحت وب، نوع خاصی از نرم افزارهاي کلاینت سرور محسوب می شوند، با این تفاوت که در سمت کلاینت نرم افزاری نصب نشده و هیچ اطلاعاتی ذخیره نمی شود. کاربر با استفاده از نرم افزارهای مرورگر وب به سرور متصل می شود و درخواست ها و دستورات خود را از طریق مرورگر اینترنتی به سرور ارسال می کند.

شنبه, 15 اسفند 1394 ساعت 11:43

سال ۹۴ در یک نگاه

تعطیلات اول سال فرصت مناسبی هست به مرور سالی که گذشت بپردازیم. سال ۹۴، همراه با تغییرات مختلفی برای «توسعه خدمات فناوری راهبرد» بود. اولین چالش در ابتدای سال ۹۴ تصمیم گیری برای انتخاب فریموورک جدید برای توسعه نرم افزارهای تحت وب بود.

پنج شنبه, 19 آذر 1394 ساعت 11:46

کدایگنایتر در ۱۰ ماه

قبل از استفاده از کدایگنایتر، نزدیک به ۵ سال از سیستم مدیریت محتوای جوملا برای طراحی و پیاده‌سازی وب سایت‌های اینترنتی در خدمات فناوری راهبرد استفاده می‌شد اما به دلیل نیاز به استفاده از یک ابزار کارآمدتر برای توسعه نرم افزار‌های وب، تصمیم به استفاده ازیک ابزار جدید شد.

در طراحی و تولید نرم افزارهای تحت وب همانند طراحی سایت های اینترنتی، ابزارهای مختلفی با کاربردهای گوناگون وجود دارند. یک فریموورک در واقع مجموعه ای از کتابخانه ها و فایل های کمکی هستند که علاوه بر تسریع در توسعه و پیاده سازی نرم افزار، در نهایت منجر به نرم افزاری با کد یکنواخت و استاندارد و قابل توسعه می شوند.