اخبار و مقالات

پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 09:12

notopost چیست؟

ارسال خودکار محتوا در کانال تلگرامجای شکی وجود ندارد که طی سال‌های اخیر، شبکه‌های اجتماعی به شدت مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته‌اند و هر واحد و صنف و کسب و کاری در تلاش است تا با حضور در این شبکه‌ها، از سرمایه‌های بالقوه موجود در آنها برای توسعه کسب و کار خود استفاده کند.

یکی از این شبکه‌های پرطرفدار، کانال‌های تلگرامی است. احتمالا کسب و کار شما هم مانند بسیاری دیگر، دارای یک کانال اطلاع‌رسانی در تلگرام است ( اگر این طور نیست پیشنهاد می‌کنیم همین حالا یک کانال برای خود راه‌اندازی کنید. رقیبان شما ممکن است خیلی از شما جلوتر باشند!). در این کانال شما احتمالا اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات خود قرار می دهید یا در مناسبت‌های مختلف، پیام های مناسبی تهیه و ارسال می کنید.

در حالت کلی برای اینکه یک شبکه اجتماعی مانند کانال تلگرام، بتواند حس اعتماد کاربران خود را جلب کند، تولید و به اشتراک‌گذاری محتوا در آنها، باید روندی پیوسته و تقریبا یکنواخت داشته باشد. در واقع برای اینکه کانال تلگرامی، از نظر کاربران آن، زنده و پویا باشد، باید حداقل هر روز یکبار یک محتوای مناسب و مرتبط با کسب و کار مربوطه، در این منتشر شود. البته بسته به نوع کسب و کار ممکن است این زمان کمی تغییر کند. برای مثال بر اساس بررسی‌های ما، برای واحد‌های فعال در زمینه پوشاک، مدل و زیبایی، ارسال هر روز ۲ مطلب به همراه پیام‌های مناسبتی با کیفیت، تعداد ایده‌الی می باشد.

 notopost نرم افزار ارسال خودکار محتوا به کانال تلگرام

notopost یک ابزار مفید و جدید از گروه توسعه خدمات فناوری راهبرد، برای خودکارسازی فرایند انتخاب و ارسال محتوا بر روی کانال‌های تلگرامی است. کافیست یکبار و در هر زمانی که تمایل داشته باشید، محتوای مورد نظر خود را در این سرویس ثبت کنید تا در زمان مناسب (تعیین شده توسط شما) توسط notopost بر روی کانال تلگرام شما منتشر شود. فرقی نمی کند اول صبح باشد یا اخر روز یا حتی نصفه شب! notopost در ۲۴ ساعت شبانه روز هر ۷ روز هفته، کانال تلگرام شما را به روز نگه خواهد داشت.

ولی این تمام کاری است که notopost می تواند برای شما انجام دهد؟

در واقع با استفاده از notopost لازم نیست به مطالب قبلی کانالتان مراجعه کنید و دوباره آنها را بازنشر کنید! کافیست در قسمت ارسال محتوا تعیین کنید که هر مطلب چند بار پس از اولین ارسال مجددا باید در شبکه اجتماعی شما ارسال مجدد شوند. notopost پس از اولین ارسال به صورت خودکار محتوای ارسال شده را در زمان تصادفی مثلا دو هفته بعد یا یک ماه بعد در کانال شما منتشر خواهد کرد. فقط یکبار ارسال در زمان تعیین شده یا هر چند بار که شما بخواهید، notopost مواظب کانال تلگرامی شما خواهد بود. شما می توانید به کارهای دیگرتان برسید!

صبر کنید!!

شما تنها کسب و کاری نیستید که از notopost استفاده می کنید. واحد‌های دیگری از notopost برای به روز رسانی خودکار کانال تلگرامی خود استفاده می کنند. notopost به عنوان هدیه خوش‌آمد گویی، کانال تلگرامی شما را در ۴ نوبت در کانالهای منتخب تلگرامی که از notopost استفاده می کنند ارسال و معرفی خواهد کرد.

 اگر فکر می کنید notopost می تواند در مدیریت کانال تلگرام شما، برای کسب و کار شما مفید باید، هم اکنون با مراجعه به وبسایت rahbordit.ir یا با شماره تلفن های ‌۰۴۱-۳۵۲۴۹۷۹۲ یا ۰۹۱۴۵۸۲۵۵۹۱ با ما تماس بگیرد.

 

خواندن 652 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 14:29

موارد مرتبط