اخبار و مقالات

  • خانه
  • بلاگ
  • سال ۹۵ برای توسعه خدمات فناوری راهبرد
سه شنبه, 15 فروردين 1396 ساعت 14:31

سال ۹۵ برای توسعه خدمات فناوری راهبرد

سال ۹۵ یکی از سال‌های پر بار از آغاز فعالیت گروه توسعه فناوری راهبرد بود. مایه خوشحالی است که آموزه ها و تجربیات سال‌های قبل بیش از پیش در جهت پیاده سازی پروژه های جدید مورد استفاده قرار گرفتند تا به ان چه پیش بینی شده بود بیشتر مطمئن شویم. تکمیل و تحویل موفقیت آمیز وبسایت و نرم افزار تحت وب شرکت تلاش‌گستر آب آذربایجان در ابتدای سال، نوید سالی پر تحرک برای ما بود.

شروع عملی وبسایت آموزش زبان languagehut دومین اتفاق خوشایند در ابتدای سال بود که پس از تحلیل و بررسی های مورد نیاز مرحله کد نویسی طی چند ماه اینده شروع شد. همکاری با کارخانجات کشت و صنعت تکدانه جهت تولید و راه اندازی سیستم نرم افزاری برای قسمت حسابداری، اتفاق مبارک دیگری بود که در سه ماهه اول سال شروع و با حمایت مسئولان کارخانه در طی کمتر از دو ماه تکمیل و نصب شد.

به جرات یکی از سخت ترین پروژه های گروه توسعه فناوری راهبرد، که از سال قبل شروع به کد نویسی شده بود در طی سال ۹۵ پس از طی پیچ و خم های مختلف در نهایت با نصب و راه اندازی فاز یک، شروع به کار کرد تا با استفاده از تجربیات فاز یک آن، مرحله بعدی آن شروع شده و به امید خدا در سه ماهه اول سال ۹۶، فاز دوم آن تکمیل و به بهره برداری نهایی برسد.

وب سایت فروشگاهی شرکت تلاش گستر آب آذربایجان و صنایع چرم سی سی، به همراه وب سایت های دیگری همچون وب سایت «تصفیه آب من»، کانون تبلیغاتی کاسبرگ، موسسه آموزشی تکنیک گستر،  و همکاری با تیم توسعه دهنده زبن فارسی سیستم فروشگاه ساز اپن کارت از جمله کارهای دیگری بود که در طی سال ۹۵ اجرا یا تکمیل شدند.سال ۹۵ برای گروه توسعه خدمات فناوری راهبرد - طراحی نرم افزار و وب سایت در تبریز

در انتخاب همین سال با حمایت های سازنده مدیریت محترم یکی از مجموعه های عظیم و ارزنده فعال در صنعت چرم تبریز، مراحل بررسی و طراحی سیستم مدیریت یکپارچه ان مجموعه شروع شد و برنامه‌های اولیه برای تشکیل تیم فروش اینترنتی پی ریزی شد.

و در نهایت یا همکاری کانون تبلیغاتی بومرنگ، همکاری جدید و دوطرفه ما بین این مجموعه و گروه توسعه فناوری راهبرد، آغاز شد.

گروه توسعه فناوری راهبرد امیدوار است با حمایت کارفرمایان و مشتریان این مجموعه، با توسعه بیش از پیش مهارت‌ها و تجربیات تیمی و فنی، بتواند با ارایه خدمات و محصولات نو،‌کاربردی و مفید در طی سال های آتی،‌قدردان این حمایت‌ها باشد.

 

خواندن 753 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396 ساعت 15:00
محتوای بیشتر در این بخش: « notopost چیست؟ معرفی notopost »